O Nas - Rodzinka Cafe - Kawiarnia Namysłów

Obserwuj nas
Przejdź do treści
             Zaczęło się wszystko 1 lutego 2019 r. o godz. 10:00 - wielkie otwarcie kawiarni Rodzinka Cafe Kawiarnia Przyjazna Dzieciom w Namysłowie. Zanim jednak o tym co działo się dalej napiszę jak pół roku wcześniej w mojej głowie pojawił się szalony pomysł. Po 10 latach "pracy na pełny etat jako matka i żona" postanowiłam wypłynąć na szerokie wody :). Któregoś ranka budzę się i mówie: otwieram kawiarnię, ale taką inną, taką gdzie rodzic będzie mógł odpocząć a dzieciak nie będzie przeszkadzał w tym odpoczynku. No to czas start. Zakładam firmę, orientuję się w kwestiach formalno-prawnych, szukam lokalu, myśle nad projektem, zakupy wyposażenia, menu i oferta. Setki telefonów i przejechanych kilometrów, negocjacji, rozmów, spotkań. Kilka razy zmieniana cała koncepcja przedsięwziecia. Więkoszość pracy sama i oczywiście nieoceniona pomoc rodziny i znajomych. Jest decyzja otwieramy. Jednak nie. Jeszcze jest coś do poprawienia i tak kilka razy. W końcu 1 luty 2019 r. i tak się zaczęło i trwa do teraz.
                 To teraz trochę o mnie czyli o szefowej. Joanna, żona, matka dwójki wspaniałych dzieci a od niedawna również "trzeciego dziecka" - kawiarni Rodzinka Cafe. Stworzonej z pełnym sercem, miłością, zaangażowaniem, ciężką pracą, nieprzespanymi nocami. Prowadzoną z dumą, uśmiechem, zadowoleniem, przyjemnością, ze łzami radości w oczach, ale i czasami smutku. Zawsze na 100%, z ludzmi i dla ludzi. Do niedawna świeżak w branży, dzisiaj osoba już z małym doświadczeniem, przeżywająca swoje wzloty i upadki. Zawsze z podniesionym czołem do przodu. Całą swoją energię, siły i serce kieruję w Waszą stronę, stronę swoich gości i klientów, aby wizyta w Rodzinka Cafe dawała Wam pełną satysfakcję. Pozdrawiam i zapraszam.
Joanna Litwin
                Czym byłaby kawiarnia bez tworzących ją spoko ludzi? My nie musimy się zastanawiać nad tym, ponieważ ekipa Rodzinka Cafe to spoko, mega, extra ludziska. Obecnie zespół tworzą cztery mega babeczki i jeden facet. Od razu dodam, że ten rodzynek to mój mąż. Mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że cała nasza rodzinkowa ekipa to ludzie bardzo zaangażowani w to co robią. Praca to dla nas przyjemność a nie smutny obowiązek. Kontak z naszymi klientami to wartość dodana naszej codziennej pracy. Jako mała, lokalna kawiarnia staramy się zawsze indywidualnie podchodzić do każdego klienta. Wiemy, że mogą nam zdarzać się jakieś wpadki, ale przecież jesteśmy tylko i aż ludzmi. Życzę każdemy przedsiębiorcy i wszystkim klientom takiej wyjątkowej ekipy.
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 11:00 - 19:00
sob - nd. 11:00 - 19:00
Rodzinka Cafe Kawiarnia
Przyjazna Dzieciom
ul. Rynek 18
46-100 Namysłów
tel. +48 735 965 443
kontakt@rodzinka-cafe.pl
rodzinka-cafe.pl
Płatność bezgotówkowa
Bezpłatny internet
Karta lojalnościowa

Wróć do spisu treści